BAŞKAN SERDAR BERK 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI DOLAYISIYLA BAYRAK DAĞITTI.

-29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesi esnafa Türk Bayrağı Dağıtıldı

İzmir’in Aliağa İlçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde esnafa 2 bin adet Atatürk resimli Türk Bayrağı dağıttı.
Aliağa Esnaf ve sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk , esnafları tek tek ziyaret ederek, işletmelerin camlarına asılmak üzere Atatürk baskılı Türk bayrağı hediye ederek, hayırlı işler dileklerini iletti.
Başkan Berk dağıtım sonrası yaptığı açıklamada, birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunu, aynı bayrak altında birleşen ve aynı havayı soluyan herkesin vatana ve bayrağa sahip çıkması gerektiğini kaydetti.
Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak Cumhuriyet değerlerini kendilerine ilke edindiklerini belirten Berk “ Bu yıl Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıl dönümünü kutlayacağız. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle tüm esnafımıza dükkanlarına asmaları için, çok güzel ve oldukça da anlamlı olan Atatürk resimli Türk Bayrağı dağıtarak herkesin birlik ve beraberlik içinde ve de coşkuyla bu bayramı kutlamalarını istiyoruz. Allah bu ülkenin birlik ve beraberliği bozmak isteyenlere fırsat vermesin. “dedi

 

26 Ekim 2021
2019 Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası